Special Processes and Bearing Design Specialist

Requisition ID:  19604
Job Category:  Engineering & Technology
Career level:  Specialist
Contract type:  Permanent
Location:

Poznan, PL

Czy masz doświadczenie w konstrukcji? Czy lubisz pracować przy procesach technologicznych? Czy jesteś entuzjastycznie nastawiony do pracy w zespole?

To może być stanowisko dla ciebie!

Specjalista Technologii Procesów Specjalnych i Konstrukcji Łożysk

Jesteśmy Sekcją Technologii Pierścieni i Łożysk w dziale Rozwoju Procesu w Fabryce SKF w Poznaniu. Nasza praca polega na projektowaniu i wdrażaniu nowych procesów produkcyjnych oraz nadzorowaniu i optymalizacji już istniejących. W zakresie pracy naszego zespołu są maszyny, urządzenia oraz narzędzia do obróbki. Współpracujemy z innymi fabrykami SKF rozwijając proces w Poznaniu.

Podstawowe zadania:

  • definiowanie parametrów procesu technologicznego: obróbki cieplnej, mycia, znakowania, konserwacji i pakowania
  • opracowywanie, nadzorowanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej i dla procesów: obróbki cieplnej, mycia, znakowania, konserwacji i pakowania
  • opracowywanie, nadzorowanie i aktualizowanie dokumentacji konstrukcyjnej wyrobów
  • opracowywanie rysunków ofertowych
  • opracowywanie warunków technicznych dla nowych maszyn i urządzeń
  • nadzór nad wdrażaniem procesów technologicznych
  • współpraca z obszarem produkcji oraz jakości w bieżącym rozwiązywaniu problemów
  • wprowadzanie i aktualizacja danych technologicznych i konstrukcyjnych w systemach SKF (MCSS)
  • współpraca z centrami rozwoju produktu Grupy SKF

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • znajomość rysunku technicznego, zasad sporządzania dokumentacji technicznej oraz reguł projektowania
  • opracowywanie FMEA procesu i ich bieżąca analiza oraz aktualizacja
  • znajomość systemu CAD (najlepiej Creo)
  • znajomość badań nieniszczących (NDT)
  • zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych i analitycznego myślenia
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

SKF angażuje się w tworzenie różnorodnego środowiska i mocno wierzymy, że zróżnicowana siła współpracowników jest niezbędna dla naszego dalszego sukcesu. Dlatego skupiamy się wyłącznie na Twoim doświadczeniu, umiejętnościach i potencjale. Przyjdź taki, jaki jesteś - po prostu bądź sobą. #weareSKF

Będziesz zadowolony z pracy tutaj, jeśli (jesteś/masz)

  • skrupulatny i zorganizowany
  • otwarty na nowe rozwiązania
  • cierpliwy

Nasza oferta

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Benefity dostosowane do potrzeb pracowników
  • SKF to historyczna szwedzka firma z wieloma możliwościami na przyszłość
  • Dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji

Kilka dodatkowych informacji

To stanowisko będzie zlokalizowane w Poznaniu. Kandydat będzie raportował do Lidera Technologii Łożysk, który znajduje się w Poznaniu.

W przypadku pytań dotyczących procesu rekrutacji prosimy o kontakt pod adresem kariera@skf.comNależy pamiętać, że nie możemy przyjmować zgłoszeń pocztą elektroniczną.

W SKF jesteśmy zaangażowani w promowanie uczciwości i inkluzywności w całym naszym procesie rekrutacji. Aby to osiągnąć, możemy przeprowadzać oceny i weryfikować informacje zawarte w aplikacji zgodnie z przepisami prawa i regulacjami obowiązującymi w danym kraju.

Czy to jesteś Ty?

Jeśli odpowiedź brzmi "tak", prześlij swoją aplikację nie później niż 2024-04-30.

About SKF

SKF has been around for more than a century and today we are one of the world’s largest global suppliers of bearings and supporting solutions for rotating equipment. With more than 40,000 employees in around 130 countries, we are truly global. Our products are found everywhere in society. In fact, wherever there is movement, SKF’s solutions might be at work. This means that we are an important part of the everyday lives of people and companies around the world. See more, at www.skf.com.