Staż w Dziale Zakupów

Requisition ID:  19685
Job Category:  Purchasing
Career level:  Student
Contract type:  Internship/student
Location:

Poznan, PL

Czy interesujesz się procesami zakupowymi? Czy lubisz współpracować z klientami? Czy jesteś entuzjastycznie nastawiony do pracy w zespole kupców?

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe lub osoba w trakcie studiów
  • Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu, stacjonarnie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość obsługi MS Office (w szczególności MS excel, MS power point)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność podejmowania inicjatywy
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności w zakresie zakupów w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemach SAP, ARIBA

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach związanych z zakupami
  • Przygotowywanie analiz i zestawień
  • Wsparcie w prowadzeniu postępowań zakupowych (RFQ)
  • Wprowadzanie umów do bazy danych
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi

SKF angażuje się w tworzenie różnorodnego środowiska i mocno wierzymy, że zróżnicowana siła współpracowników jest niezbędna dla naszego dalszego sukcesu. Dlatego skupiamy się wyłącznie na Twoim doświadczeniu, umiejętnościach i potencjale. Przyjdź taki, jaki jesteś - po prostu bądź sobą. #weareSKF

Będziesz zadowolony z pracy tutaj, jeśli jesteś:

  • skrupulatny i zorganizowany
  • otwarty na nowe rozwiązania
  • kreatywny

Kilka dodatkowych informacji:

W przypadku pytań dotyczących procesu rekrutacji prosimy o kontakt pod adresem kariera@skf.com .  Należy pamiętać, że nie możemy przyjmować zgłoszeń pocztą elektroniczną.

W SKF jesteśmy zaangażowani w promowanie uczciwości i inkluzywności w całym naszym procesie rekrutacji. Aby to osiągnąć, możemy przeprowadzać oceny i weryfikować informacje zawarte w aplikacji zgodnie z przepisami prawa i regulacjami obowiązującymi w danym kraju.

Czy to jesteś Ty?

Jeśli odpowiedź brzmi "tak", prześlij swoją aplikację nie później niż 2024-04-30.

About SKF

SKF has been around for more than a century and today we are one of the world’s largest global suppliers of bearings and supporting solutions for rotating equipment. With more than 40,000 employees in around 130 countries, we are truly global. Our products are found everywhere in society. In fact, wherever there is movement, SKF’s solutions might be at work. This means that we are an important part of the everyday lives of people and companies around the world. See more, at www.skf.com.