Tool Designer

Requisition ID:  19513
Job Category:  Engineering & Technology
Career level:  Specialist
Contract type:  Permanent
Location:

Poznan, PL

Czy masz doświadczenie w konstrukcji, projektowaniu oprzyrządowania? Czy lubisz projektować w systemach CAD? Czy jesteś entuzjastycznie nastawiony do pracy w zespole konstrukcyjno/projektowym?

Wtedy możesz być naszym następnym...

Konstruktor Oprzyrządowania

Jesteśmy zespołem 4 osobowym, w dziale Rozwoju Procesu w Fabryce SKF w Poznaniu. Nasza praca polega na projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie produkcji łożysk. W zakresie pracy naszego zespołu jest wyposażenie kontrolno-pomiarowe, oprzyrządowanie do maszyn i urządzeń oraz rozwój druku 3D w fabryce. Współpracujemy z innymi fabrykami SKF rozwijając konstrukcję w Poznaniu jak i w innych lokalizacjach.

Podstawowe zadania:

  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej oprzyrządowania oraz wyposażenia kontrolno-pomiarowego,
  • nadzór konstrukcyjny nad realizowanymi projektami,
  • nadzór nad realizacją zamówień oprzyrządowania,
  • współpraca z podwykonawcami oprzyrządowania
  • dobór narzędzi i metod pomiarowych,
  • opracowanie katalogów oprzyrządowania,
  • prowadzanie zmian konstrukcyjnych,
  • aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • realizacje zadań w zakresie ISO 9000/TS 16949,
  • zarządzanie dokumentacją,
  • kontrolowanie zużycia oraz żywotności narzędzi pomiarowych oraz oprzyrządowania
  • opracowywanie danych do kalkulacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość rysunku technicznego, zasad sporządzania dokumentacji technicznej oraz reguł projektowania
  • projektowanie w systemach CAD (najlepiej Creo)
  • zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych i analitycznego myślenia
  • znajomość wytwarzania/projektowania detali za pomocą drukowania 3D

SKF angażuje się w tworzenie różnorodnego środowiska i mocno wierzymy, że zróżnicowana siła współpracowników jest niezbędna dla naszego dalszego sukcesu. Dlatego skupiamy się wyłącznie na Twoim doświadczeniu, umiejętnościach i potencjale. Przyjdź taki, jaki jesteś - po prostu bądź sobą. #weareSKF

Będziesz zadowolony z pracy tutaj, jeśli (jesteś/masz)

  • skrupulatny I zorganizowany
  • otwarty na nowe rozwiązania
  • cierpliwy

Nasza oferta

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Benefity dostosowane do potrzeb pracowników
  • SKF to historyczna szwedzka firma z wieloma możliwościami na przyszłość
  • Dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji

Kilka dodatkowych informacji

To stanowisko będzie zlokalizowane w Poznaniu. Kandydat będzie raportował do Lidera Konstrukcji Oprzyrządowania, który znajduje się w Poznaniu.

W przypadku pytań dotyczących procesu rekrutacji prosimy o kontakt pod adresem kariera@skf.comNależy pamiętać, że nie możemy przyjmować zgłoszeń pocztą elektroniczną.

W SKF jesteśmy zaangażowani w promowanie uczciwości i inkluzywności w całym naszym procesie rekrutacji. Aby to osiągnąć, możemy przeprowadzać oceny i weryfikować informacje zawarte w aplikacji zgodnie z przepisami prawa i regulacjami obowiązującymi w danym kraju.

Czy to jesteś Ty?

Jeśli odpowiedź brzmi "tak", prześlij swoją aplikację nie później niż 2024-04-12.

About SKF

SKF has been around for more than a century and today we are one of the world’s largest global suppliers of bearings and supporting solutions for rotating equipment. With more than 40,000 employees in around 130 countries, we are truly global. Our products are found everywhere in society. In fact, wherever there is movement, SKF’s solutions might be at work. This means that we are an important part of the everyday lives of people and companies around the world. See more, at www.skf.com.